Skip to content
Rychlé odeslání objednávek
Na trhu od roku 2013
Tisíce pozitivních recenzí
30 dní na vrácení

Xiaomi 15T Pro

V této kategorii najdete příslušenství pro Xiaomi 15T Pro — model s největším displejem v sérii 15 (6,83" AMOLED UHD 144 Hz), procesorem MediaTek Dimensity 9400+ a prvním periskopickým teleobjektivem v historii řady T. Větší rozměry a specifika fotoaparátu vyžadují specializovanou ochranu — zvolte pouzdra, tvrzená skla, fólie a kryty na fotoaparát přesně pro tuto variantu.

Products

3MK HardGlass Xiaomi 15T 5G / 15T Pro 5G

3MK HardGlass Xiaomi 15T 5G / 15T Pro 5G

€6,90

3MK ARC+ Xiaomi 15T Pro 5G
Jen 3 ks

3MK ARC+ Xiaomi 15T Pro 5G

€9,50
Bizon Glass Clear Duo Xiaomi 15T / 15T Pro [2 BALENÍ]

Bizon Glass Clear Duo Xiaomi 15T / 15T Pro [2 BALENÍ]

€8,33

Crong Hybrid Matte Magnetic MagSafe Xiaomi 15T Pro (black)

Crong Hybrid Matte Magnetic MagSafe Xiaomi 15T Pro (black)

€9,28

Crong 3D Armour Glass Lite Xiaomi 15T / 15T Pro

Crong 3D Armour Glass Lite Xiaomi 15T / 15T Pro

€6,90
Bizon Smart 2.5D Glass Xiaomi 15T / 15T Pro

Bizon Smart 2.5D Glass Xiaomi 15T / 15T Pro

€6,90
Bizon Glass Mule Duo Xiaomi 15T Pro [2 BALENÍ]

Bizon Glass Mule Duo Xiaomi 15T Pro [2 BALENÍ]

€8,33
Bizon Edge Pack Xiaomi 15T Pro

Bizon Edge Pack Xiaomi 15T Pro

€11,66

Bizon Sklo Clear Pack Xiaomi 15T Pro

Bizon Sklo Clear Pack Xiaomi 15T Pro

€11,66
Bizon Glass Mule Shadow Xiaomi 15T Pro matný

Bizon Glass Mule Shadow Xiaomi 15T Pro matný

€8,33
Silikonové etui Bizon Soft Case pro Xiaomi 15T Pro tmavě fialové

Silikonové etui Bizon Soft Case pro Xiaomi 15T Pro tmavě fialové

€10,71

Silikonové etui Bizon Soft Case pro Xiaomi 15T Pro fialové

Silikonové etui Bizon Soft Case pro Xiaomi 15T Pro fialové

€10,71

Silikonové etui Bizon Soft Case pro Xiaomi 15T Pro tmavě zelené

Silikonové etui Bizon Soft Case pro Xiaomi 15T Pro tmavě zelené

€10,71

Bizon Case MatteO Magnetic Xiaomi 15T Pro kouřově světle růžový

Bizon Case MatteO Magnetic Xiaomi 15T Pro kouřově světle růžový

€10,71

Bizon Case Tur Xiaomi 15T Pro burgundská

Bizon Case Tur Xiaomi 15T Pro burgundská

€8,33
Bizon Case Angelo Xiaomi 15T Pro poloprůhledný s světle růžovým rámem
Jen 3 ks

Bizon Case Angelo Xiaomi 15T Pro poloprůhledný s světle růžovým rámem

€6,90

Další z kategorie Xiaomi 15 Series

Xiaomi 15T Pro — příslušenství pro největší model série 15

Xiaomi 15T Pro je nejkompletnější zástupce řady T a zároveň model s největším displejem v celé rodině Xiaomi 15. Displej 6,83" AMOLED v rozlišení UHD (1280x2772 px) a obnovovací frekvenci 144 Hz je chráněný sklem Gorilla Glass 7i. Pod kapotou pracuje MediaTek Dimensity 9400+ (3nm), podporovaný 12 GB LPDDR5X a až 1 TB paměti UFS 4.1. Baterii 5500 mAh nabijete s výkonem 90 W. Telefon váží 210 g při tloušťe 8 mm — rozměry, které přímo ovlivňují výběr příslušenství.

První periskop v řadě T — ochrana fotoaparátu

Xiaomi 15T Pro je historický model — přináší periskopický teleobjektiv do řady T, která dosud stavěla na jednodušších konfiguracích fotoaparátu. Sestava zahrnuje hlavní objektiv 50 MP (OmniVision OVX9100, f/1.6), širokoúhlý 12 MP a periskopický teleobjektiv 50 MP (f/3.0). Periskopový modul vyžaduje více místa v těle a výrazněji vystuopuje nad zadní panel. Dostupné možnosti ochrany:

  • Sklo na fotoaparát — kryt přizpůsobený rozložení tří objektivů s periskopem. Chrání čočky bez vlivu na kvalitu snímků.
  • Pouzdra se zvýšenou hranou u fotoaparátu — okraj vyšší než modul fotoaparátu chrání objektivy při pokládání telefonu na rovné povrchy.

Ochrana displeje 6,83" UHD 144 Hz

Největší displej v sérii 15 — a zároveň jeden z největších na trhu — vyžaduje odpoviadající ochranu. Gorilla Glass 7i zaručí tovární odolnost proti poškrábání, ale speciální příslušenství přidává další vrstvu zabezpečení:

  • Tvrzená skla — tvrdost 9H, celoobrazovkové varianty s černým rámečkem. Při 144 Hz volte skla s vysokou dotykovou odezvou.
  • Hydrogelové fólie — flexibilní, samoregenerační fólie. Při rozlišení UHD a 144 Hz je klíčová průhlednost — hledejte produkty s propustností nad 95 %.
  • Hybridní skla — spojují flexibilitu fólie s tvrdostí skla, odolná proti prasklinám při pádu na hranu.

Pouzdra pro Xiaomi 15T Pro

Displej 6,83" znamená, že telefon je výrazně větší než Xiaomi 15T (6,67") a všechny modely hlavní řady. Pouzdra nejsou zaměnitelná s žádnou jinou variantou série 15. Dostupné typy: silikonová, TPU, pancéřová se zpevněnými rohy, hybridní PC + TPU a kožená. Hliníkové tělo a Gorilla Glass 7i poskytují solidní základ, ale rohy zůstávají náchiylné k prasklinám při pádech na tvrdý povrch.

Univerzální příslušenství pro Xiaomi 15T Pro

Využijte plný potenciál telefonu se správným příslušenstvím:

  • Síťové nabječky — model podporuje nabíjení 90 W; nabječka na plný výkon nabije baterii 5500 mAh za něco přes půl hodiny
  • Powerbanky — velký displej 144 Hz spotřebuje více energie, powerbank je rozumným doplňkem
  • Kabely USB-C — s podporou rychlého nabíjení 90 W a přenosu dat
  • Sluchátka — bezdrátová TWS nebo kabelová s USB-C

Srovnání s dalšími modely Xiaomi 15

Xiaomi 15T Pro je jediný model v sérii s periskopem a procesorem Dimensity 9400+ a zároveň varianta s největším displejem (6,83"). Pokud hledáte menší telefon z řady T, podívejte se na Xiaomi 15T s displejem 6,67". Fotoaparát s 1palcovým snímcem a periskopem 200 MP nabízí Xiaomi 15 Ultra — model hlavní řady na Snapdragonu. Kompaktní Xiaomi 15 (6,36") je volbou pro fanooušky menších rozměrů. Starší generaci najdete v kategoriích Xiaomi 14 a Xiaomi 14 Pro.