Skip to content
Rychlé odeslání objednávek
Na trhu od roku 2013
Tisíce pozitivních recenzí
30 dní na vrácení

iPhone 14 Plus

Pouzdra a příslušenství pro iPhone 14 Plus — ochrana hliníkového těla a OLED displeje 6,7 palce. Průhledná, pancéřová a tenká pouzdra s MagSafe. Tvrzená skla 9H a fólie. Od Spigen, Ringke, 3mk, Tech-Protect a BizonMobile.

Products

GrizzGlass SatinSkin fólie na zadní stranu pro Apple iPhone 14 Plus

GrizzGlass SatinSkin fólie na zadní stranu pro Apple iPhone 14 Plus

€3,81
Dekódovaná odnímatelná peněženka Apple iPhone 14 Plus MagSafe (hnědá)

Dekódovaná odnímatelná peněženka Apple iPhone 14 Plus MagSafe (hnědá)

€6,90
Dekódovaný kožený kryt Apple iPhone 14 Plus MagSafe (hnědý)

Dekódovaný kožený kryt Apple iPhone 14 Plus MagSafe (hnědý)

€6,90
Dekódovaný silikonový kryt Apple iPhone 14 Plus MagSafe (uhlíkový)

Dekódovaný silikonový kryt Apple iPhone 14 Plus MagSafe (uhlíkový)

€6,90
Dekódovaný kožený kryt Apple iPhone 14 Plus MagSafe (černý)

Dekódovaný kožený kryt Apple iPhone 14 Plus MagSafe (černý)

€21,18
3MK ClearCase Eco Apple iPhone 14 Plus

3MK ClearCase Eco Apple iPhone 14 Plus

€4,80
3MK Clear MagCase Apple iPhone 14 Plus

3MK Clear MagCase Apple iPhone 14 Plus

€11,88
Uniq Novo Apple iPhone 14 Plus / 15 Plus černý

Uniq Novo Apple iPhone 14 Plus / 15 Plus černý

€14,04
Bizon Glass Edge Duo Apple iPhone 14 Plus / 13 Pro Max černý rám [2 BALENÍ]

Bizon Glass Edge Duo Apple iPhone 14 Plus / 13 Pro Max černý rám [2 BALENÍ]

€10,71
3MK HardGlass Max Apple iPhone 13 Pro Max / 14 Plus
Jen 2 ks

3MK HardGlass Max Apple iPhone 13 Pro Max / 14 Plus

€23,78

Tech-Protect Cam Fit+ Apple iPhone 14 / 14 Plus / 15 / 15 Plus Čirý

Tech-Protect Cam Fit+ Apple iPhone 14 / 14 Plus / 15 / 15 Plus Čirý

€4,52

3MK Hardy MagSilicone Apple iPhone 14 Plus modrý
Jen 4 ks

3MK Hardy MagSilicone Apple iPhone 14 Plus modrý

€8,54
3MK Hardy MagSilicone Apple iPhone 14 Plus grafitový
Jen 5 ks

3MK Hardy MagSilicone Apple iPhone 14 Plus grafitový

€8,54
3MK Hardy MagSilicone Apple iPhone 14 Plus červený
Jen 4 ks

3MK Hardy MagSilicone Apple iPhone 14 Plus červený

€8,54
3MK Hardy MagSilicone Apple iPhone 14 Plus bílá
Jen 5 ks

3MK Hardy MagSilicone Apple iPhone 14 Plus bílá

€8,54
Mercury Soft Case Apple iPhone 14 Plus růžový
Akce

Mercury Soft Case Apple iPhone 14 Plus růžový

€9,28€8,73cena za 30 dní: €9,28
Mercury Soft Case Apple iPhone 14 Plus máta
Akce

Mercury Soft Case Apple iPhone 14 Plus máta

€9,28€8,73cena za 30 dní: €9,28
Mercury Soft Case Apple iPhone 14 Plus modrý
AkcePoslední!

Mercury Soft Case Apple iPhone 14 Plus modrý

€9,28€8,73cena za 30 dní: €9,28
Mercury silikonový obal Apple iPhone 14 Plus růžový pískový
Akce

Mercury silikonový obal Apple iPhone 14 Plus růžový pískový

€11,66€10,96cena za 30 dní: €11,66
Mercury silikonový obal Apple iPhone 14 Plus levandulový
AkceJen 2 ks

Mercury silikonový obal Apple iPhone 14 Plus levandulový

€11,66€10,96cena za 30 dní: €11,66
Mercury silikonový obal Apple iPhone 14 Plus tmavě modrý
AkcePoslední!

Mercury silikonový obal Apple iPhone 14 Plus tmavě modrý

€11,66€10,96cena za 30 dní: €11,66
Mercury silikonový kryt Apple iPhone 14 Plus červený
Akce

Mercury silikonový kryt Apple iPhone 14 Plus červený

€11,66€10,96cena za 30 dní: €11,66
Mercury silikonový kryt pro Apple iPhone 14 Plus černý
Akce

Mercury silikonový kryt pro Apple iPhone 14 Plus černý

€11,66€10,96cena za 30 dní: €11,66
Mercury Jelly Case Apple iPhone 14 Plus růžová
AkcePoslední!

Mercury Jelly Case Apple iPhone 14 Plus růžová

€9,28€8,73cena za 30 dní: €9,28
Mercury Jelly Case Apple iPhone 14 Plus máta
Akce

Mercury Jelly Case Apple iPhone 14 Plus máta

€9,28€8,73cena za 30 dní: €9,28
Mercury Jelly Case Apple iPhone 14 Plus červená
AkcePoslední!

Mercury Jelly Case Apple iPhone 14 Plus červená

€9,28€8,73cena za 30 dní: €9,28
Mercury MagSafe silikonový kryt pro Apple iPhone 14 Plus černý
AkceJen 3 ks

Mercury MagSafe silikonový kryt pro Apple iPhone 14 Plus černý

€16,42€15,44cena za 30 dní: €16,42
Mercury MagSafe Polosilikonový kryt pro Apple iPhone 15 Plus / 14 Plus růžový písečný
Akce

Mercury MagSafe Polosilikonový kryt pro Apple iPhone 15 Plus / 14 Plus růžový písečný

€10,71€10,07cena za 30 dní: €10,71
Mercury Jelly Clear Case Apple iPhone 14 Plus / 15 Plus čirý
AkceJen 4 ks

Mercury Jelly Clear Case Apple iPhone 14 Plus / 15 Plus čirý

€22,61€21,25cena za 30 dní: €22,61
Mercury Bulletproof Case pro Apple iPhone 14 Plus čirý
Akce

Mercury Bulletproof Case pro Apple iPhone 14 Plus čirý

€4,05€3,80cena za 30 dní: €4,05

3MK Just20g MagCase Apple iPhone 14 Plus
Jen 3 ks

3MK Just20g MagCase Apple iPhone 14 Plus

€16,64
PanzerGlass ClearCase Apple iPhone 15 Plus / 14 Plus D3O 2xVojenská třída černá

PanzerGlass ClearCase Apple iPhone 15 Plus / 14 Plus D3O 2xVojenská třída černá

€35,46
GrizzGlass SecretGlass Easy Apple iPhone 14 Plus [2 PACK]

GrizzGlass SecretGlass Easy Apple iPhone 14 Plus [2 PACK]

€13,09

Další z kategorie iPhone

Smartphone iPhone 14 Plus je skutečný klenot ve světě mobilních technologií. Abychom plně využili jeho potenciál a zajistili mu odpovídající ochranu, stojí za to investovat do vysoce kvalitního příslušenství. Naše bohatá nabídka zahrnuje široký výběr produktů, které nejen ochrání vaše zařízení, ale také podtrhnou jeho elegantní design.

Ochrana displeje - klíčový prvek bezpečnosti

Displej je srdcem vašeho iPhone 14 Plus, proto je jeho ochrana prioritou. V našem sortimentu najdete:

  • Tvrdé sklo iPhone 14 Plus - poskytuje maximální ochranu před poškrábáním a nárazy
  • Ceramické sklo iPhone 14 Plus - inovativní řešení s vyšší odolností
  • Privacy sklo iPhone 14 Plus - chrání vaše soukromí tím, že omezuje úhel pohledu na displej
  • Ochranná fólie iPhone 14 Plus - flexibilní alternativa k tvrzenému sklu
  • Hydrogelová fólie iPhone 14 Plus - samoregenerující se vrstva s vysokou průhledností

Obal - styl a bezpečnost v jednom

Výběr správného obalu pro iPhone 14 Plus není jen otázkou ochrany, ale také vyjádření vlastního stylu. Nabízíme širokou škálu možností:

  • Silikonový obal iPhone 14 Plus - lehký a flexibilní, skvěle tlumí pády
  • Odolný obal iPhone 14 Plus - pro ty, kteří hledají maximální ochranu
  • Průhledný obal iPhone 14 Plus - umožňuje vystavit originální design smartphonu
  • Kožený obal iPhone 14 Plus - elegantní a stylové řešení
  • Peněženkový obal iPhone 14 Plus - praktická kombinace ochrany a funkčnosti peněženky
  • Obal s klopou iPhone 14 Plus - chrání jak přední, tak zadní část zařízení
  • Magnetický obal iPhone 14 Plus - kompatibilní s bezdrátovým nabíjením MagSafe

Inovativní řešení pro náročné uživatele

Pro ty, kteří hledají nestandardní řešení, doporučujeme:

  • Voděodolný obal iPhone 14 Plus - ideální pro milovníky vodních sportů a aktivního životního stylu
  • Ochranné sklo iPhone 14 Plus s antibakteriální vrstvou - poskytuje dodatečnou hygienu při každodenním používání
  • Obal iPhone 14 Plus s vestavěnou baterií - prodlužuje dobu provozu zařízení

Proč investovat do příslušenství pro iPhone 14 Plus?

Investice do vysoce kvalitního příslušenství je rozumné rozhodnutí z několika důvodů:

  1. Ochrana před mechanickým poškozením - obal iPhone 14 Plus a ochranné sklo minimalizují riziko poškrábání a prasklin
  2. Prodloužení životnosti zařízení - dobře vybrané příslušenství může významně prodloužit dobu používání smartphonu
  3. Personalizace - široký výběr obalů umožňuje přizpůsobit vzhled telefonu vašemu stylu
  4. Zvýšení funkčnosti - některé příslušenství, jako peněženkové obaly, přidávají nové možnosti použití
  5. Udržení hodnoty při prodeji - dobře chráněný telefon si déle uchovává svůj původní vzhled a hodnotu

Jak vybrat správné příslušenství?

Při výběru příslušenství pro iPhone 14 Plus je dobré řídit se několika kritérii:

  • Kvalita zpracování - vybírejte produkty od renomovaných výrobců
  • Kompatibilita - ujistěte se, že příslušenství je určeno pro model iPhone 14 Plus
  • Funkčnost - zamyslete se, jaké vlastnosti jsou pro vás nejdůležitější (např. voděodolnost, dodatečná baterie)
  • Styl - vyberte příslušenství, které odpovídá vašemu vkusu a životnímu stylu

Náš obchod nabízí komplexní výběr příslušenství pro iPhone 14 Plus, které splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Sázíme na kvalitu, inovativnost a rozmanitost, aby si každý mohl najít ideální řešení pro sebe. Zveme vás k prozkoumání naší nabídky a výběru příslušenství, které nejen ochrání váš cenný smartphone, ale také podtrhne jeho jedinečný charakter. S námi bude váš iPhone 14 Plus bezpečný, stylový a připravený na každou výzvu!