Skip to content
Rychlé odeslání objednávek
Na trhu od roku 2013
Tisíce pozitivních recenzí
30 dní na vrácení

iPad mini

Obaly a skla na iPad mini — příslušenství ke všem generacím nejmenšího tabletu Apple. Obaly smart case, ochranné kryty a tvrzená skla k modelům iPad mini 8,3" (6. a 7. gen.) i starším iPad mini 7,9".

Products

Paperlike 3.0 Apple iPad Mini 2021 / 2024 [2 BALENÍ]

Paperlike 3.0 Apple iPad Mini 2021 / 2024 [2 BALENÍ]

€42,60
Mercury Bulletproof Case pro Apple iPad mini 2021 / iPad mini 8,3" 2024 průhledný
Akce

Mercury Bulletproof Case pro Apple iPad mini 2021 / iPad mini 8,3" 2024 průhledný

€4,05€3,80cena za 30 dní: €4,05

Fólie matná GrizzGlass PaperScreen pro Apple iPad mini 2024

Fólie matná GrizzGlass PaperScreen pro Apple iPad mini 2024

€9,52

GrizzGlass Matte SecretGlass Apple iPad mini 2024

GrizzGlass Matte SecretGlass Apple iPad mini 2024

€15,47

GrizzGlass Matte SecretGlass Apple iPad Mini 2. generace

GrizzGlass Matte SecretGlass Apple iPad Mini 2. generace

€15,47
Etui 3MK Soft Tablet Case Apple iPad mini 7.9 2015/2019 (4. a 5. generace) černý/black
Jen 4 ks

Etui 3MK Soft Tablet Case Apple iPad mini 7.9 2015/2019 (4. a 5. generace) černý/black

€29,25

Fólie keramická GrizzGlass CeramicFilm pro Apple iPad mini 2021 (6. generace)

Fólie keramická GrizzGlass CeramicFilm pro Apple iPad mini 2021 (6. generace)

€5,47

Fólie matná GrizzGlass PaperScreen pro Apple iPad mini 2021 (6. generace)

Fólie matná GrizzGlass PaperScreen pro Apple iPad mini 2021 (6. generace)

€9,52

Mercury Flip Case Apple iPad mini 8,3" 2021 černý
Akce

Mercury Flip Case Apple iPad mini 8,3" 2021 černý

€18,80€17,67cena za 30 dní: €18,80

Další z kategorie iPad

Příslušenství k iPad mini — kompaktní tablet, plná ochrana

iPad mini je nejmenší tablet Apple — příruční formát 8,3" (nebo 7,9" u starších generací) se osvědčuje jako čtečka, navigace, zápisník a zařízení pro zábavu na cestách. Kompaktní rozměry však neznamenají, že ochrana není potřeba — displej je stejně náchylný k poškrábání jako u větších iPadů.

Generace iPad mini a kompatibilita

Které generace sdílejí obaly?

iPad mini 6. a 7. generace (oba 8,3") mají identické rozměry — obaly jsou mezi nimi zaměnitelné. Starší modely 7,9" (4. a 5. gen.) mají také blízké rozměry a ve většině případů sdílejí příslušenství, ale vyplatí se ověřit rozmístění fotoaparátu.

Oblíbené typy obalů

Smart case s klapkou — nejoblíbenější varianta, uspí/probudí displej, skládací stojánek. Obaly s držákem na stylus — užitečné při používání Apple Pencil. Pancéřové obaly s páskem — vhodné pro děti, s úchytem usnadňujícím držení tabletu.

FAQ

Hodí se obal na iPad mini 6 i na mini 7?

Ano. iPad mini 6. a 7. generace mají stejné rozměry a rozmístění tlačítek. Obaly, skla a fólie jsou plně kompatibilní.

Používají iPad mini 7,9" a 8,3" stejné obaly?

Ne. iPad mini 8,3" (6.–7. gen.) je zcela nový design — bez tlačítka Home, jiné rozměry, USB-C místo Lightning. Obaly ze starších modelů 7,9" nehodí.