Skip to content
Rychlé odeslání objednávek
Na trhu od roku 2013
Tisíce pozitivních recenzí
30 dní na vrácení

Oppo Find X5 Pro

Pouzdra a tvrzená skla na Oppo Find X5 Pro — ochranné kryty a fólie na zakřivený AMOLED displej 6,7 palce 120 Hz. Find X5 Pro s keramickými zády, fotoaparátem Hasselblad a nabíjením 80 W je vlajková loď Oppo, kterou se vyplatí chránit kvalitním pouzdrem.

Na homescreen.pl najdete silikonová pouzdra, odolné kryty a hydrogelové fólie přizpůsobené zakřiveným okrajům displeje.

Products

Fólie na zadní část GrizzGlass SatinSkin pro Oppo Find X5 Pro

Fólie na zadní část GrizzGlass SatinSkin pro Oppo Find X5 Pro

€3,81
Folie hydrogelové GrizzGlass Hydrofilm pro Oppo Find X5 Pro

Folie hydrogelové GrizzGlass Hydrofilm pro Oppo Find X5 Pro

€3,33

Sklo na aparát GrizzGlass HybridGlass Camera pro Oppo Find X5 Pro

Sklo na aparát GrizzGlass HybridGlass Camera pro Oppo Find X5 Pro

€2,38
Antimikrobní ochranná fólie 3MK Silver Protect+ Oppo Find X5 Pro

Antimikrobní ochranná fólie 3MK Silver Protect+ Oppo Find X5 Pro

€11,88

Další z kategorie Oppo Find X5 Series

Příslušenství pro Oppo Find X5 Pro

Oppo Find X5 Pro je vlajková loď s LTPO AMOLED displejem 6,7 palce 120 Hz, procesorem Snapdragon 8 Gen 1, keramickými zády a fotoaparátem laděným ve spolupráci s Hasselblad. Kvůli charakteristickému plynulému tvaru fotomodulu, který vyrůstá ze zad, musí pouzdro tento prvek přesně obepínat a přitom nezakrývat objektivy.

Pouzdra na Find X5 Pro

Keramická záda jsou odolnější než sklo, ale při pádu mohou stále prasknout. Silikonová pouzdra s mikrovláknem chrání před poškrábáním, odolné modely tlumí nárazy. K dispozici jsou také průhledná pouzdra, která ukazují jedinečnou keramickou texturu zad a plynulý tvar fotomodulu.

Fólie na zakřivený displej

Zakřivené okraje AMOLED displeje vyžadují hydrogelové fólie nebo 3D UV skla místo klasických plochých skel. Hydrogelové fólie jsou pružné a přizpůsobí se celému povrchu — mezi uživateli Find X5 Pro jsou častou volbou.

Oppo Find X5 Pro a další modely řady

V řadě Find X5 nabízíme také příslušenství pro Oppo Find X5 a Oppo Find X5 Lite. Každý model má jiné rozměry a typ displeje — příslušenství není mezi variantami zaměnitelné.

Často kladené otázky

Má Oppo Find X5 Pro keramická záda?

Ano — Find X5 Pro má záda z mikrokrystalické keramiky, která jsou odolnější než sklo, ale těžší. Pouzdro je chrání před prasknutím při pádech.

Lze na Find X5 Pro nasadit tvrzené sklo?

Zakřivený displej plochá skla vylučuje. Správnou volbou pro tento model je hydrogelová fólie nebo 3D UV sklo.